Prawo Jazdy
WITAMYKATEGORIEPO POLSKUWYPADKIODSZKODOWANIAKONTAKT
PO POLSKU

EGZAMIN TEORETYCZNY (TESTY) PO POLSKU

Obecnie egzamin teoretyczny (testy) na prawo jazdy wszystkich kategorii można zdawać po polsku w całej Irlandii. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu nagrania lektora.

Aby zdawać z polskim odsłuchem, należy zamawiając egzamin teoretyczny (używając strony: www.theorytest.ie) zaznaczyć opcję: POLISH VOICEOVER oraz wybrać lokalizację ośrodka (ponad 40 dostępnych), datę i godzinę egzaminu.

Podczas egzaminu siedzi się przed monitorem i ma założone słuchawki. Pytania i odpowiedzi prezentowane są na monitorze tylko w języku angielskim, po jednym w danym momencie. Klikanie myszką na poszczególne pytania / odpowiedzi umożliwia odsłuchiwanie ich w języku polskim (przy pomocy założonych słuchawek).
Obok każdej odpowiedzi znajduje się kwadrat – klikając na niego zaznacza się wybraną odpowiedź (czasem 2, 3 lub 4 odpowiedzi - w zależności od pytania). Wybrana odpowiedź się podświetla, jeśli chce się ją zmienić, należy jeszcze raz kliknąć na kwadrat, a potem wybrać inną.

Testy są proste, wystarczy się ich nauczyć po polsku i uważnie przejść przez 40 losowo wybranych na egzaminie pytań. Czasu jest dużo, bo aż 45 minut. Aby zdać, trzeba odpowiedzieć prawidłowo na co najmniej 35 pytań.

Dysponujemy prawidłową polską wersję testów, zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt: 083 35 88 135.


EGZAMIN PRAKTYCZNY (JAZDA) PO POLSKU

Podczas egzaminu z jazdy także istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia językowego, tzn. można skorzystać z pomocy polskiego tłumacza podczas części mówionej egzaminu. Część ta obejmuje pytania z zakresu przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych, sygnałów ręcznych oraz wywiad przy pojeździe czyli elementy pod maską, ogólna obsługa pojazdu i kontrolki na desce rozdzielczej. Tłumacz nie może towarzyszyć podczas samej jazdy (w ruchu), ale wtedy nie ma już prawie żadnych rozmów, tylko podstawowe komendy.

Tłumacz jest organizowany i opłacany przez osobę zdającą egzamin i nie ma wymogu zgłaszania tego przy zamawianiu egzaminu, dopiero wchodząc na salę.


Współpracujemy z doświadczonymi polskimi tłumaczami, zainteresowanych taką usługą prosimy o kontakt: 083 35 88 135.

  
WITAMYKATEGORIEPO POLSKUWYPADKIODSZKODOWANIAKONTAKT